عضویت  
سبد خرید
چگونه از پخش سام خريد کنم ؟

 

زمانيکه يک محصول را انتخاب مي کنيد وارد صفحه مربوط به آن مي شويد.در اين صفحه شما تصوير محصول ، تصاوير اضافي محصول ،قيمت ، رنگ هاي مختلف ،توضيحات خلاصه درباره محصول ، توضيحات فني ، نظرات کاربران و ... را مشاهده مي کنيد.

بعد از بررسي محصول زمانيکه تصميم به خريد گرفتيد بر روي افزودن به سبد خريد کليک کنيد.

در اين هنگام پيغامي نمايش داده مي شود که از شما درباره تسويه حساب يا ادامه خريد سوال مي کند.اگر قصد اضافه کردن محصول ديگري به سبد خريد خود را داريد ادامه خريد را انتخاب کنيد در غير اينصورت تسويه حساب را انتخاب کنيد.

اکنون وارد صفحه جديدي مي شويد.تمامي اطلاعات درخواستي را به دقت تکميل فرماييد (مخصوصا در ثبت شماره هاي تماس دقت فرماييد) و در نهايت بر روي ثبت سفارش کليک کنيد.لازم به توضيح است اگر شما داراي کوپن تخفيف هستيد بايد کد آن را در قسمت مربوطه وارد کنيد و ثبت را بزنيد تا درصد تخفيف کوپن بر روي فاکتور شما اعمال گردد.

بعد از ثبت سفارش صفحه زير براي شما نمايش داده مي شود.اگر بر روي چاپ اطلاعات سفارش وپيش فاکتور کليک کنيد(در تصوير زير با فلش آبي رنگ مشخس شده ) ، پيش فاکتور به شما نمايش داده مي شود همچنين امکان پرينت پيش فاکتور وجود دارد ، اما نکته بسيار مهم کد پيگيري شما است (با فلش قرمز رنگ مشخص شده) که در تمامي مراحل بعدي خريد به آن نياز خواهيد داشت بنابراين حتما کد پيگيري خود را يادداشت کنيد.البته پخش سام نيز کد پيگيري را ، به شماره همراه ثبت شده از جانب شما ارسال خواهد کرد.


 

براي بررسي وضعيت سفارش خود وارد صفحه اصلي سايت شويد و در قسمت پيگيري سفارش کد پيگيري خود را وارد کنيد و بر روي پيگيري کليک کنيد.

صفحه زير باز مي شود که وضعيت سفارش شما را نمايش ميدهد.همانطور که در تصوير زير مشخص است تا زمانيکه سفارش شما از سوي فروشگاه تاييد نگردد وضعيت سفارش در حال بررسي باقي مي ماند و گزينه تاييد نهايي فعال نيست.

زمانيکه سفارش شما از سوي فروشگاه تاييد شود وضعيت سفارش تغيير حالت مي دهد همچنين گزينه تاييد نهايي فعال مي شود.در اين مرحله شما يکي از دو نوع پرداخت آنلاين يا پرداخت در زمان تحويل را انتخاب مي کنيدو سفارش خود را نهايي مي کنيد.توجه داشته باشيد که پرداخت آنلاين شما را به درگاه بانک براي پرداخت مبلغ فاکتور هدايت مي کند در صورتي که با انتخاب پرداخت زمان تحويل فرآيند خريد شما پايان مي يابد و بايد منتظر تماس کارشناس پخش سام بمانيد .به تصوير زير توجه کنيد.

در صورت انتخاب پرداخت آنلاين با صفحه زير مواجه مي شويد.براي هدايت به درگاه پرداخت اينترنتي بانک بر روي قسمت مشخص شده با فلش قرمزرنگ کليک کنيد و براي مشاهده و چاپ فاکتور بر روي قسمت مشخص شده با فلش آبي رنگ کليک نماييد.

در تصوير زير درگاه پرداخت اينترنتي نمايش داده شده است.قبل از پرداخت اينترنتي به آدرس درج شده در Address bar مرورگر خود توجه نماييد که دقيقا آدرس مشخص شده در تصوير زير باشد.

پس از ورود مشخصات کارت بانکي و پرداخت مبلغ فاکتور فرآيند خريد شما پايان مي يابد و تصوير زير را مشاهده مي کنيد.

کارشناس فروش پخش سام در اسرع وقت با شما تماس مي گيرد و هماهنگي هاي لازم جهت ارسال کالا را با شما انجام مي دهد.همکاران ما تا 24 ساعت بعد از نهايي کردن سفارش ، کالا را صحيح و سالم درب منزل به شما تحويل مي دهند.البته هزينه ارسال کالا بر عهده مشتري است که تعرفه و توضيحات مربوط به آن در بخش چطور سفارش ارسال مي شود؟ آمده است.

پخش سام

 

 

 

 

 

 

 آدرس : سه راه امین حضور ، جنب زیرگذر امیر کبیر ، پ 35 ، طبقه اول - نمايشگاه و فروشگاه مرکزي سامسونگ  تلفن :خط ويژه 33510171-33507909-33507910                     فکس :33567828       Info@pakhshsam.ir

راهنمای خریدار پخش سام
خدمات مشتریان
در پخش سام ثبت نام کنید ...
و از تخفیف در خرید ، مشاهده سوابق سفارشات و خدمات دیگر بهره مند شوید
طراحی سایت